Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Asociācijas "Ķengurs bez robežām" 25. ikgadēja starptautiskā konference

Pilsēta Lucerna ir sena pilsēta ar pārsteidzoši mūsdienīgu garu. Šogad “centrālās Šveices pērle” tika izvēlēta par asociācijas “Ķengurs bez robežām” ikgadējas 25. starptautiskās konferences norises vietu. No 11. līdz 15. oktobrim konferences darbā piedalījās 176 pārstāvji no vairāk kā 70 valstīm.

Lasīt tālāk ...

Sveicam Starptautiskā matemātikas konkursa ,,Ķengurs – 2017” dalībniekus un uzvarētājus!

Uzvara šādos konkursos ir pirmie pakāpieni ceļā uz izcilu karjeru. Daudziem skolēniem ir svarīgi zināt, ka šis konkurss ir starptautisks, ka šos matemātikas uzdevumus vienlaikus kopā ar risina skolēni no daudzām pasaules valstīm.

Lasīt tālāk ...

Ķengurs 2017

23.martā Latvijas skolēni kopā ar skolēniem visā pasaulē sacenšās matemātikas zināšanās. Šajā gadā konkursa "Ķengurs" dalībnieku skaits ir izaudzis līdz pat 23885 skolēniem no 247 Latvijas skolām!

Lasīt tālāk

Sākās konkursam Ķengurs-2017 pieteikumu pieņemšana

Jau vairākus gadus Latvijas skolu studējošiem ir iespēja piedalīties starptautiskajā matemātikas konkursa-spēlē "Ķengurs". Latvijas konkursa dalībnieku skaits sasniedza 19000 cilvēku, bet kopā konkursā piedalās vairāk par 6 miljoniem skolēnu no 60 valstīm. Šīs konkurss piesaista jauniešus ar veiksmīgo interesantuma, pieejamības un pietiekami nopietna satura kombināciju.

Lasīt tālāk ...

Apsveicām starptautiskā matemātikas konkursa “Ķengurs-2016” dalībniekus un uzvarētājus

Konkurss “Ķengurs” ir radīts priekš parastiem skolniekiem, jo tā galvenais mērķis ir ieinteresēt jauniešus un dot viņiem pārliecību par savām spējām, un tā devīze ir “Matemātika visiem”.

Lasīt tālāk ...